iPower ВА57-225 3P 125A автоматты ажыратқышы

- Бар
- Коды:18779
14 940 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower ВА57-225 3P 125A автоматты ажыратқышы
Лималық корпустағы автоматты ажыратқыш - электр тізбектерін шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан сақтауға арналған электр құрылғы. Ол жабдықтардың зақымдануын болдырмау және мүмкін болатын өрттердің алдын алу үшін белгілі бір ақаулар пайда болған кезде электр тізбектерінің автоматтық ажырауын қамтамасыз етеді.
Литтік корпустағы автоматты ажыратқышта әдетте номиналды ток, полюстер саны, іске қосылу сипаттамасы және оның қызметтік пен қолданысын айқындайтын басқа да параметрлері сияқты әр түрлі сипаттамалары бар. Ол өнеркәсіп, құрылыс, энергетика және үйді пайдалануды қоса алғанда, әртүрлі салалардағы электр жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Техникалық сипаттамалары:
Номиналды ток — 125A
Полюстердің саны — 3
Номиналды жұмыс кернеуі — 400V
Шекті өшіру қабілеті — 35kA
Ағытқыштың түрі - жылулық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AM1-225L 3P 125A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.058 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200310458649 |
| СЭҚ ТН коды | 8536209007 |
| Қысқаша атауы (қаз) | iPower ВА57-225 3P 125A автоматты жылуат |
| Номиналды кернеу | 380/660 Жылы |
| Номиналды ток | 125A |
| Көлем | 0.003125 |
| Толық атауы (қаз) | Автоматты жылуант, iPower, ВА57-225 3P 125A |
| Шекті ажырату қабілеті | 35кА |
| Штрих-код | 4870207653301 |
- Бағасы: 14 940 ₸



