iPower ВА55-63 3P 16A автоматты сөндіргіш

- Бар
- Коды:15722
8 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
iPower ВА55-63 3P 16A автоматты сөндіргіш
Лималық корпустағы автоматты ажыратқыш - электр тізбектерін шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан сақтауға арналған электр құрылғы. Ол жабдықтардың зақымдануын болдырмау және мүмкін болатын өрттердің алдын алу үшін белгілі бір ақаулар пайда болған кезде электр тізбектерінің автоматтық ажырауын қамтамасыз етеді.
Литтік корпустағы автоматты ажыратқышта әдетте номиналды ток, полюстер саны, іске қосылу сипаттамасы және оның қызметтік пен қолданысын айқындайтын басқа да параметрлері сияқты әр түрлі сипаттамалары бар. Ол өнеркәсіп, құрылыс, энергетика және үйді пайдалануды қоса алғанда, әртүрлі салалардағы электр жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Техникалық сипаттамалары:
Номиналды ток — 16А
Полюстердің саны — 3
Номиналды жұмыс кернеуі — 400V
Шекті өшіру қабілеті — 25kA
Ағытқыштың түрі - жылулық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AM1-63L 3P 16A-A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.05 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200310458519 |
| СЭҚ ТН коды | 8536201007 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш iPower ВА55-63 3P 16A |
| Номиналды кернеу | 380/660 Жылы |
| Номиналды ток | 16A |
| Көлем | 0.002133 |
| Толық атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш, iPower, ВА55-63 3P 16A |
| Шекті ажырату қабілеті | 25 кА |
| Штрих-код | 4870207653226 |
- Бағасы: 8 150 ₸



