Microlab U270 Phenix акустикалық жүйесі

- Бар
- Коды:39898
7 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Microlab U270 Phenix акустикалық жүйесі
Microlab U270 Phenix бағаналарында сәнді, заманауи және ықшам өлшем, диодты шамдар бар, оның арқасында олар кез келген жерден безендірілген.
Конструкциясы және дизайны
Microlab Phenix колонкаларының заманауи сыртқы түрі, өзекті дизайны және сәнді түсі бар. Конструктивті түрде колонкалар екі бағанадан және қылыш шығаратын аспадан тұрады. Барлық үш элементтің корпустары негізінен пластмассадан жасалған. Сабвуфердің және колонкалардың дизайны жалпы стильде орындалған және жарық диодты жарықтандыруды қарастырады.
Индикация және басқару
U270 Phenix бағандарын басқару сабвуфер корпусының төменгі бөлігінде орналасқан бұрылыс сабындар айналысы арқылы орындалады. Бұл жердегі реттеуші небәрі екі. Сол жақтағы реттегіш дауысты реттеуді орындайды және қосу мен өшіруді орындайды, ал оң жақтағы реттеу төмен жиіліктерде орындалады.
Жарықтандыру
Microlab U270 Phenix акустикалық жүйесінің жарық диодты жарықтандыруы бар. Пайдалану кезінде ол өшірілмейді, кезекпен барлық негізгі түстермен жарқырайды. Негізгі түстер қол жетімді: көк, жасыл, ақ, сары, көгілдір, қызыл, күлгін және олардың қосындысы.
Жұмыс тәртібі
Phenix акустикасы жүйесі компьютер немесе ноутбук болуы қажет жалғыз жұмыс режимін қарастырады. Сыртқы тасымалдағыштардан немесе Bluetooth арқылы қайта жаңғырту қарастырылмаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Microlab |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сезімталдық | 100 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | U270 Phenix |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.85 |
| Кіру | 3,5 мм стерео |
| Шығу қуаты | 11 Вт ТБЖ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 1 м |
| Интерфейстер | MiniJack 3.5 и Bluetooth 4.0 до 10 м |
| ТҮК коды | 0200158643979 |
| СЭҚ ТН коды | 8518299600 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Microlab U270 Phenix акустикалық жүйесі |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00519912 |
| Тамақтандыру | 5 В / 2 А |
| Жарықтандыру | Иә |
| Толық атауы (қаз) | Microlab U270 Phenix динамик жүйесі, USB, жарықдиодты, 5 Вт + 3 Вт x2, кіріс: стерео 3,5 мм, алдыңғы панельді басқару элементтері, қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Сигнал-шу арақатынасы | 85 дБ |
| Қарсылық (кедергі) | 4 Ом |
| Жиілігі | 20 Гц - 20 КГц |
| Штрих-код | 6974229061491 |
- Бағасы: 7 000 ₸



