Bestway 67121 үрленетін жастық

- Бар
- Коды:19258
867 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Flocked Air Pillow 42 х 26 х 10 см, BESTWAY, 67121, Винил, Флокирленген беті, ассортиментіндегі түсті Түрлі түсті қорап
Bestway| үрмелі жастығы – таза ауада және саяхатта барлық шытырман оқиғаларыңыз үшін тамаша аксессуар. Жаяу серуенде немесе осы үрлемелі жастықпен саяхаттау кезінде ыңғайлы түнде ұйқыдан ләззат алыңыз. Бұл жастық үй ішінде де, сыртта да қолдануға өте қолайлы, оны өзіңізбен алып жүру, тасымалдау және сақтау оңай. Ауа жастығы барынша жайлы болу үшін жұмсақ барқыт бетке ие. Оның пішіні мен мықты конструкциясының арқасында оны орындық жастығы ретінде де қолдануға болады. Бұл жастық жеңіл үрленеді және стандартты ауа сорғысының көмегімен үрленеді (жиынтыққа кірмейді). Барлық шытырман оқиғаларыңызда барынша жайлы болу үшін қайда барсаңыз да, Bestway жастығын өзіңізбен бірге алыңыз!
Үй-жайда және ашық ауада пайдалану үшін
Беріктік конструкциясы
Өзіңмен алып жүру оңай
Жастық немесе жұмсақ орындық ретінде пайдалану үшін
Ыңғайлы флокталған беті
Жиынтыққа мыналар кіреді: 1 жастық, жөндеу жамаулары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 42 см |
| Ені | 26 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67121 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.159 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200181762036 |
| СЭҚ ТН коды | 3926909200 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 67121 үрлемелі жастық |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00078 |
| Толық атауы (қаз) | Топлан әуе жастығы, 42 x 26 x 10 см, Bestway, 67121, винил, топдал бета, тиісінше Оңтүстік, Үстел үсті |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941607367186 |
- Бағасы: 867 ₸



