Aqara LED Bulb T1 шамы

- Бар
- Коды:47240
6 990 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ақылды Aqara LED Bulb T1 шамы
body {font-family: Arial, sans-serif; color: tat333; margin: 20px; line-height: 1.6; }
h2 {text-align: center; color: atomise00897b; margin-bottom: 20px; }
h3 { color: on 444; border-bottom: 2px solidtee0f2f1; padding-bottom: 5px; margin-top: 25рx; ́{selched» shodusionursopromb@utjacsiul@soprout; fjopelsopovaburce the surjaculigrout; fzhombiook border = такие
.highlight { font-weight: bold; }
specs-table { width: 100%; border-collapse: collapse; margin: 15px 0; }
.specs-table td { padding:10px; border-bottom: 1px solidзореее; }
.specs-table td:first-child { font-weight: bold; color: ont-weight: lost: 666; width: 45%; }
.chips { display: flex; flex-wrap: wrap; gap: 10px; margin: 15px 0; }
.chip { padding: 8px 12px; background: аттаре0f2f1; border: 1px solidмяb2dfdb; border-radius:8pX; sioti siejuri|; shozelizop@sop@sul@strojzoprombul@suladopzopulopulijuti2. birujay sata@sмудр = = такие
.eco-box { background: Мысалf1f8e9; padding: 15px; border-radius: 10px; border: 1px solidatdcedc8; Marqin: 15 pх0, = 1] bjortiul bacjac@ suther fudiul bigigi buledher sulijce bjacjig@smanzurro@uther = = = такие
Aqara LED Bulb T1 (LEDLBT1-L01)
Aqara LED Bulb T1 — Zigbee 3.0 заманауи протоколы бойынша жұмыс істейтін, жарықтылығы реттелетін және түсті температуралы, зияткерлік шам. Ол кез келген оқиға үшін тамаша жарықтандыруды орнатуға мүмкіндік береді: кешкі демалыс үшін жайлы жылы шамнан өнімді жұмыс үшін жарқын, суыққа дейін. Түсті берудің жоғары индексінің (Ra90+) арқасында интерьердегі түстер табиғи және қанық болып көрінеді.
Zigbee 3.0
️ 2700К - 6500К
806 Люмен
Apple HomeKit Support
✨ Ra90+индексі
Негізгі артықшылықтар
Адаптивті жарықтандыру: HomeKit Adaptive Lighting технологиясын қолдау шамға табиғи күн сәулесіне ұқсату арқылы күні бойы түстік температураны автоматты түрде өзгертуге мүмкіндік береді.
Жоспарлы диммирлеу: Жылтырсыз және серпіліссіз жарықтылықты 1%-дан 100%-ға дейін теңшеңіз.
Энергия тиімділігі: Қуаттылығы небәрі 8.5 Вт шам 60-мақталы қыздыру шамына бара-бар жарықтық ағынды береді.
Ақылды сценарийлер: Жарықпен дауысты немесе қозғалыс датчиктері мен есіктерді ашқаннан кейін басқарыңыз (Aqara хабы талап етеді).
Жағдайды есте сақтау: Сіз шам кенеттен өшіп, электр тогы қалпына келтірілгеннен кейін жану керек пе, соны теңестіріп қоя аласыз.
Назар аударыңыз: Қосымша арқылы барлық смарт-функцияларды жұмыс істеу және басқару үшін Zigbee 3.0 (мысалы, Акara Hub М2, M1S немесе Camera Hub G3) қолдауымен шлюздер (Хуч) талап етіледі
Техникалық сипаттамалары
ЦокольЕ27
Қуаты 8,5 Вт
Жарық ағыны 806 лм
Ra > 90 жарық беру
Сымсыз байланыс Zigbee 3.0, IEEE 802.15.4
Шашыраудың бұрышы 200°
Қызмет ету мерзімі - 25 000 сағат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aqara |
| Жертөле | E27 |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 806 лм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | LEDLBT1-L01 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.124 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 60х115 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Түстерді көрсету индексі | 90 Ra |
| ТҮК коды | 0200120863930 |
| СЭҚ ТН коды | 8539519009 |
| Тауардың коды Kaspi | 112416461 |
| Жинақтау | умная лампа, руководство пользователя |
| Жаңа | Жоқ |
| Номиналды желі жиілігі | 50/60 Гц |
| Номиналды ток | 42mA |
| Көлем | 0.001258 |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Түс температурасы | 2700-6500K |
| Штрих-код | 6970504218161 |
- Бағасы: 6 990 ₸



