Deluxe TB-2506 (25A 6P) карболиттік клемма қалыбы

- Бар
- Коды:26186
410 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DeluxeI TB-2506 (25A, 6P) карболиттік клеммалық қалып
Әртүрлі қималар мен металдардың өткізгіштерін ажыратуға ыңғайлы және сенімді коммутация үшін арналған. Карболиттік клеммалық қалып 50 Hz жиілігімен 600V-ке дейінгі айнымалы ток тізбегіндегі әр түрлі төменвольтты жинақтау құрылғыларына орнатылуы тиіс.
Карболиттік клемма қалыбы ТВ – жоғары сапалы қалайы жезден және бұрандалы металл қысқыштардан құрылған бірнеше шиналардан тұратын диэлектрикалық корпус. Сондай-ақ өткізгіштерді таңбалауға ыңғайлы болуы үшін таңбалағыштары бар мөлдір қорғаныс қақпағымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TB - 2506 (25A 6P) |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.052 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200299926047 |
| СЭҚ ТН коды | 8536901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Deluxe TB-2506 (25A 6P) клеммалық колодкасалар карболиті |
| Көлем | 00000085 |
| Толық атауы (қаз) | Клеммак колодкасының карболиті, Deluxe, TB - 2506 (25A 6P) |
| Штрих-код | 2005031200595 |
- Бағасы: 410 ₸


