Bestway 75054 үрлемелі диван

- Қолжетімді емес
- Коды:930
20 901 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үрлемелі диван-трансформер Mutli-Max 5-in-1 188 х 152 х 64 см, BESTWAY, 75054, Винил, құрастыру нұсқалары 5, Қара, Түсті қораб
Bestway| ұсынған Double 5-in-1 Multifunctional Couch үрлемелі диван-трансформер – бұл кез келген бөлмеге әмбебап толықтауыш. Ол екі кісілік кереуетке, екі деңгейлі төсекке, креслоға, шезлонгқа немесе бірнеше минут ішінде көтерілген төсекке айналады. Бұл өлшем екі адамға жарамды, үлкен қолтықтар мен арқалық бар. Ол қонақтарды қабылдауға немесе сізге қосымша орын қажет болғанда тамаша. Double 5-in-1 Multifunctional Couch диваны пәтерге, жатақханаға немесе қонақтарға уақытша ұйықтайтын орын ретінде өте ыңғайлы. Бұл керемет көрінгенімен қоймайды. Оның спиральды қалқалар жүйесі мен жүнді беті орындықты өте ыңғайлы және ыңғайлы етеді. Bestway| ұсынған 5-in-1 Multifunctional Couch Double диванында жай ғана ыдырайтып демалатын болсаңыз.
Рұқсат етілген жүктеме: 300 кг
Бөлмелерде және ашық ауада қолдануға өте ыңғайлы
1,88 м х 1,52 м x 64 см
Дөңгелек ішкі кергіштері бар берік құрылым
Ыңғайлы жиналмалы конструкция
Көпфункционалды үрлемелі жиһаз
- Екі кісілік софа
- Екі орындық кресло
- Кресло-релакс
- Екі кісілік кереует
- Екі қабатты төсек
Қарапайым және жылдам үрлеу және үрлеу үшін бұғаттауы бар жылдам шығарудың екі бағытталған клапаны
Жиынтыққа мыналар кіреді: 1 диван, 1 жөндеу жамаулары
ШЫНАЙЫ!
Бұйымның ішіндегі ең жоғары қысымнан аспау үшін бұйымды ең аз дегенде 10-15%-ға айдау керек! Жүктеу үшін Intex және Bestway компанияларының төмен қысымдағы арнайы сораптарын пайдалану керек! Жоғарғы қысымды сорғылар (компрессорлар) үрлегіш бұйымды қайта айдап әкелуі мүмкін, бұл үрлемелі өнімнің мерзімінен бұрын шығуына әкелуі мүмкін, әрі кепілдендіретін жағдай болмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 75054 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.833 |
| Биіктігі | 64 см |
| Кепілдік | 1 ай |
| Ұзындығы | 188 см |
| ТҮК коды | 0200313384709 |
| СЭҚ ТН коды | 3926909200 |
| Тауардың коды Kaspi | 138401712 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 75054 үрлемелі диван |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.015305667 |
| Толық атауы (қаз) | Mutli-Max 5-in-1 үрлемелі диван, 188 x 152 x 64 см, Bestway, 75054, винил, 5 құрастыру нұсқасы, қара, түрлі-түсті қорап |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Ені | 152 см |
| Штрих-код | 6942138924060 |
- Бағасы: 20 901 ₸



