Гарнитура HyperX CloudX Stinger 4P5K1AA

- Бар
- Коды:40812
32 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HyperX CloudX Stinger — толық батырылатын ойын гарнитурасы
HyperX CloudX Stinger — жеңіл және ыңғайлы ойын гарнитурасы,
жайлы компьютер мен консоль ойыны үшін жасалған. Ол таза дыбыс береді
және жоғары сенімділік күнделікті қолдану үшін.
Қуатты 50 мм динамикамен жабдықталған гарнитура таратады
әрбір қадамды, оқ атуды естуге мүмкіндік беретін қанық және нақтыланған дыбыс
жоғары дәлдікпен және маңызды ойын дыбыстарын беру
Жабық құрылым сыртқы шуды азайтуға және толығымен назар аударуға көмектеседі
ойын процесінде толық батыру әсерін тудырады.
Негізгі сипаттамалары:
Типі: сымды ойын гарнитурасы
Қосу: 3.5 мм jack
Импеданс: 30 |
Динамикалары: 50 мм
Микрофон: шуды басатын бұрылыс
Конструкция: жабық
Ұзақ ойын сессиялары үшін жеңіл салмақ
Артықшылықтары:
Қатты және қуатты ойын дыбысы
Ұзақ уақыт пайдалану үшін жайлы отырғызу
Ыңғайлы бұрылмалы микрофон (көтеру кезінде mute)
ДК және консольдармен әмбебап үйлесімділік
HyperX сенімді құрылымы
HyperX CloudX Stinger — маңызды ойыншылар үшін оңтайлы таңдау.
жайлылық, қарапайымдылық және артық күйге келтірмейтін сапалы дыбыс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HyperX |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4P5K1AA |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.7 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Дауыс зорайтқыш байланыс | 50 мм, неодим магниттерімен |
| Интерфейстер | 3,5 мм (шағын ұяшық) |
| ТҮК коды | 0200188999541 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 101253699 |
| Салмақ | 275 г |
| Материал | Металл/пластик |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0058968 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қарсылық (кедергі) | 30 Ом |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Бекіту түрі | Доғалық |
| Жиілігі | 18 Гц – 23000 Гц |
| Микрофон жиілігі | 50 Гц- 18000 Гц |
| Сезімталдық | 102 ± 3 дБ |
| Микрофонның сезімталдығы | -40 дБВ (0 дБ=1 В/Па, 1 кГц) |
| Штрих-код | 196188047781 |
- Бағасы: 32 990 ₸


