SHIP қабырғаға орнатылатын комуникациялық шкаф 5618.01.100 18U 570*600*900 мм

- Бар
- Коды:1794
104 581 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SHIP қабырғалық шкафы 5618.01.100 SE сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықтарды орнатуға арналған. Қалыңдығы 1,5 мм және 1,0 мм қалған құрауыштары бар жоғары сапалы болат табақтан жоғары дәлдікте суықтай илектеліп жасалған. Бетінің алдын ала фосфатталуы бар сапалы ұнтақты жабыны бар. Салмағы 60 кг дейінгі жабдықты монтаждауға мүмкіндік беретін еден қондырғысы мүмкіндігімен беріктігі жоғары шкафтар құрылымы
Алмалы-салмалы бүйірлік панельдер орнатылған жабдықтың сыртқы жағына қызмет көрсетуде жеңілдікті қамтамасыз етеді.
Кабельді төменгі жағынан да, жоғары жағынан да енгізу;
Белсенді салқындатуды орнату үшін саңылаулар көзделген (екі желдеткіш үшін 120 мм);
Алдыңғы есiктiң бұрылу бұрышы 180 градусқа;
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартон қорапта жеткізіледі;
Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді: ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5618.01.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 34.7 |
| Сыйымдылығы | 19&», 18U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х600х900 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213756217 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP шартқағаз ою-өрнегі 5618.01.100 18U570|600|900 мм |
| Максималды жүктеме | 60 кг |
| Көлем | 0.12408 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 510 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP қабырғаға ою-өрнекті шкафтар, 5618.01.100, SE секциялар, 19'' 18U, 570|600|900 мм, Е|Т|Б, IP20, қара |
| Серия | SE |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6917061100805 |
- Бағасы: 104 581 ₸


