SHIP қабырғалық шкафы 5406.01.100 6U 570*450*380 мм

- Бар
- Коды:1789
47 741 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SHIP қабырғалық шкафы 5406.01.100 SE сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықтарды орнатуға арналған. Қалыңдығы 1,2 мм және 1,0 мм қалған құрауыштары бар жоғары сапалы болат табақтан жоғары дәлдікте суықтай илектеліп жасалған. Бетінің алдын ала фосфатталуы бар сапалы ұнтақты жабыны бар. Салмағы 60 кг дейінгі жабдықты монтаждауға мүмкіндік беретін еден қондырғысы мүмкіндігімен беріктігі жоғары шкафтар құрылымы
Алмалы-салмалы бүйірлік панельдер орнатылған жабдықтың сыртқы жағына қызмет көрсетуде жеңілдікті қамтамасыз етеді.
Кабельді төменгі жағынан да, жоғары жағынан да енгізу;
Белсенді салқындатуды орнату үшін саңылаулар көзделген (екі желдеткіш үшін 120 мм);
Алдыңғы есiктiң бұрылу бұрышы 180 градусқа;
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартон қорапта жеткізіледі;
Аталған жабдық халықаралық стандарттар: ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7 бойынша сапаға қойылатын талаптарға жоғары =Nomadigedov@zabortjifopedrotrancied sutros, burstiged the Destabmentiagement компаниясының барлық құрылымын қанағаттандыра түседі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5406.01.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 14.5 |
| Сыйымдылығы | 19" 6U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х450х380 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213756392 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкафы 5406.01.100 6U 570×450×380 мм |
| Максималды жүктеме | 60 кг |
| Көлем | 0.059598 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Толық атауы (қаз) | SHIP қабырғаға орнатылатын коммуникациялық шкафы, 5406.01.100, SE сериясы, 19'' 6U, 570×450×380 мм, Е×Т×Б, IP20, қара |
| Серия | SE |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6917061100751 |
- Бағасы: 47 741 ₸


