ТYCO 67066 дәнекерлеу қорапшасы

- Бар
- Коды:10918
6 506 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гермовводсыз 240х195х90 мм үшін ТYCO дәнекерлеу қорабы
TYCO жарғыш қораптары тұрғын үйлердің кіреберістерін, ауруханаларды, қоғамдық ғимараттарды, сауда орталықтары мен өнеркәсіп ғимараттарын ашық желіні құрастыру кезінде электр желісінің сымдарын тарату үшін қолданылады. Өзінің жиынтықтауында ВТ55 тығыздау төлкесі, 5 дана, монтаждау бітеуіштері, тығыздағыш 1 дана бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RUVinil |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 195 мм |
| Ені | 240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67066 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.75 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213753445 |
| СЭҚ ТН коды | 3925901000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | TYCO 67066 тарату қорабы |
| Көлем | 0.0068586 |
| Толық атауы (қаз) | TYCO 67066 тарату қорабы, ашық монтажға арналған, 240×195×90 мм, гермовводсыз |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Штрих-код | 4607162737919 |
- Бағасы: 6 506 ₸


