Перфорацияланған кабель-арна 60х60 ИМПАКТ IEK (16)

-3%
- Бар
- Коды:270300150_
4 133 ₸
4 010 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
«ИМПАКТ» сериясының тесілген кәбіл арналары электр таратушы шкафтарда кәбіл ажыратқышты ұйымдастыру және шкаф ішінде эстетикалық аяқталуға мүмкіндік беруге арналған.
Артықшылықтары:
- Электр таратушы шкафтарда кабельді ажыратуды ұйымдастыру
- Сымдарды механикалық зақымдалудан сақтандыру
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету
- Авариялық жағдайда өткізгішке тез қол жеткізуді қамтамасыз ету
- Өткізгіштерді жедел жаңғырту мен толықтыру мүмкіндігі
- Ғимараттар мен құрылыстарды салу және реконструкциялау кезінде электр өткізгішті монтаждауды жеңілдету
Техникалық сипаттамалары:
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 60 мм |
| Перфорация қадамы | 6.0 мм |
| Түсі | Сұр тас/гранит |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Икемді | Иә |
| Бүйір қабырғаның түрі | Саңылау перфорациясымен/кесiндiлермен |
| Өздігінен қурап бара жатқан - | Иә |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші | IEK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жеткізушінің әртісі | CKM50-060-060-1-K03 |
| Материал | ПВХ |
| Жаңа | Жоқ |
| Сауда маркасы | IEK |
- Бағасы: 4 010 ₸

